Cześć,
Jestem założycielem You Shool.

 

Chcę zrewolucjonizować system nauczania angielskiego w szkołach językowych. Dlaczego?
Bo gdy sam uczyłem się w sposób jaki teraz uczymy, dziwiłem się, że metoda blended learning jest rzadkością. A jest skuteczna jak żadna, jest przyjemna jak żadna i jest w końcu nowoczesna tak jak powinna być.

  • Korzystasz jeszcze papierowych map gdy chodzisz po nieznanym mieście?
  • Korzystasz jeszcze z drukowanych słowników?
  • Korzystasz jeszcze z dziesięciotomowej encyklopedii?
  • Nie wierzę, byś na któreś z tych pytań odpowiedział TAK.

Świat się zmienił. Wiedza przechodzi do e-świata. Dlaczego? To proste. Tak jest wygodniej i szybciej. W YOU SCHOOL zastąpiliśmy tradycyjne podręczniki do nauki angielskiego bardzo rozbudowaną platformą e-learningową. Nasi studenci w ramach kursu dostają do niej dostęp i uczą się z jej pomocą.

To nie jest czysto techniczna zamiana druku na elektronikę. Wraz z tą zmianą studenci otrzymują dostęp do wiedzy podanej tak, że „wchodzi” łatwiej i trwalej. Odsłuchy tekstów czytane przez native speakerów, żywe dialogi, angażujące ćwiczenia, filmy, spersonalizowany system powtórek… Masa tego. Masa przewag platformy e-learningowej nad drukowanymi podręcznikami.

 

To nie wszystko!

Zmieniamy system nauczania tak, by rolą lektora na zajęciach nie było uczenie w tradycyjnym tego słowa ujęciu. Jego rolą będzie korygowanie tego czego się nauczyłeś na platformie, stymulowanie rozmowy, tuningowanie twojej wiedzy i konwersacja, konwersacja, konwersacja. W końcu czy nie o to chodzi w nauce języka byś swobodnie i chętnie rozmawiał w języku którego się uczysz?

Nie znasz platformy e-learningowej i masz wątpliwości, czy może zastąpić podręczniki? Kliknij w tu albo wyszukaj na youtube „etutorial etutora”. Przekonasz się, że to nie jest jakiś tam programik do nauki angielskiego ale potężna maszyna z gigantyczną bazą wiedzy.